Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

MOSTOSTAL ZABRZE Realizacje Przemysłowe S.A. / Oferta z dnia: 06/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Konstrukcji Stalowych
Miejsce pracy: CzęStochowa / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • składanie konstrukcji stalowej na podstawie dokumentacji technicznej,

  • obsługa urządzeń typu: palniki, szlifierki stołowe, wiertarki stołowe, piły taśmowe itp.,

  • trasowanie, wiercenie, cięcie, szlifowanie.

Wymagania

Jakich kandydatów poszukujemy?

  • doświadczenie w składaniu konstrukcji stalowych, osoby bez doświadczenia, ale chętne do pracy, również będą rozpatrywane,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu 0 lub uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę

  • Ciekawe projekty

  • Pakiet Medicover

  • Rozwój

  • Parking

  • Kursy językowe

  • Pakiet Socjalny

  • Pakiet MyBenefit

  • Pakiet Multisport

  • Wczasy pod gruszą

  • Kolonie dla dzieci

Dane firmowe

MOSTOSTAL ZABRZE Realizacje Przemysłowe S.A.