← Wstecz | Drukuj

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. / Oferta z dnia: 27/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor ds. kontroli kosztów
Miejsce pracy: Sopot / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • wsparcie kierownictwa budowy w kwestiach ekonomiczno-finansowych prowadzonego kontraktu.

  • bieżące ewidencjonowanie wszystkich dokumentów finansowych w systemie finansowo-księgowym oraz właściwych rejestrach zgodnie z obowiązującymi procedurami.

  • wystawianie faktur sprzedaży, itp. zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi oraz monitorowanie terminów płatności, ewentualnie windykacja należności od podwykonawców w uzgodnieniu z przełożonym.

  • bieżące kontrolowanie stanu rozrachunków z dostawcami i podwykonawcami w oparciu o zapisy umowne i inne zdarzenia.

  • wspieranie kierownictwa budowy w zakresie rozliczeń finansowych z kontrahentami.

  • wspieranie kontroli i weryfikacji zabezpieczeń finansowych składanych przez kontrahentów (np. gwarancje bankowe).

  • kompletowanie i przekazywanie dokumentacji związanej z obciążeniami do podatku PIT, a w szczególności: zakwaterowanie, posiłki profilaktyczne, etc.

  • bieżące i zgodne z procedurami archiwizowanie dokumentacji finansowej.

Wymagania

  • wykształcenia średniego lub wyższego o profilu finansowo-ekonomicznym,

  • wiedzy z zakresu rachunkowości finansowej oraz znajomość przepisów podatkowych – mile widziane,

  • dobrej znajomości MS Excel, MS Word,

  • umiejętności współpracy w zespole i komunikatywności,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • mobilności,

  • rzetelności i skrupulatności,

  • dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • umowa o pracę,

  • pakiet dodatkowych benefitów - prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, program ubezpieczeń grupowych, szkolenia merytoryczne,

  • praca w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży.

Dane firmowe

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.