← Wstecz | Drukuj

MIR Pompy Ciepła / Oferta z dnia: 03/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik - Brygadzista
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Firma MIR ENERGIA projektuje i instaluje systemy ogrzewania oparte o pompy ciepła (DANFOSS, NIBE) oraz systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (Zehnder, Komfovent, Danfoss). Wykonaliśmy ponad 300 instalacji na Dolnym Śląsku. Zajęliśmy 1. Miejsce w Polsce w ilości zainstalowanych pomp ciepła.

Obecnie poszukujemy wykwalifikowanego instalatora - brygadzisty do pracy we Wrocławiu i okolicach przy instalacjach w domach jednorodzinnych.

Wymagania

Wymagamy umiejętności sprawnego rozkładania ogrzewania podłogowego, systemu wentylacji mechaniczneej, kanalizacji i wody w systemie PEX. Prawo jazdy kategorii B obowiązkowe. Oferujemy umowę o pracę. Praca od zaraz.

Dane firmowe

MIR Pompy Ciepła

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/hydraulik-brygadzista/wroclaw/8738582