← Wstecz | Drukuj

Milimex S.A. / Oferta z dnia: 18/06/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: ŚLąSk / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji technicznej,

  • organizacja i przeprowadzanie odbiorów wewnętrznych robót,

  • przygotowanie wykonanych robót do odbiorów inwestorskich,

  • sporządzanie przedmiarów, obmiarów, zestawień materiałowych,

  • opracowanie wycen robót dodatkowych,

  • rozliczanie prac wykonanych przez podwykonawców,

  • udział w naradach technicznych,

  • bieżąca współpraca z Kierownikiem Budowy.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane (mile widziani studenci ostatniego roku),

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • narzędzia niezbędne do organizacji pracy,

  • możliwość odbycia praktyk do uprawnień budowlanych,

  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji,

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat,

  • w perspektywie - po zdobyciu uprawnień - praca na stanowisku Kierownika Budowy.

Dane firmowe

Milimex S.A.