Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Michael Page / Oferta z dnia: 14/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Senior Construction Project Manager
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Senior Construction Project Managera będzie odpowiedzialna m. in. za proces przetargowy, prowadzenie budowy oraz przekazanie ukończonych obiektów wraz z niezbędnymi pozwoleniami dla Klientów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper z branży przemysłowej, który aktualnie poszukuje osoby na stanowisko Senior Construction Project Managera w woj. śląskim.

  • Pełna odpowiedzialność za realizację projektu
  • Przygotowywanie budżetów
  • Odpowiedzialność za koordynację procesu przetargowego
  • Tworzenie zamówień dla dostawców
  • Sprawdzanie i przetwarzanie otrzymanych faktur
  • Odpowiedzialność za prowadzenie budowy
  • Tworzenie harmonogramów i odpowiedzialność za dotrzymywanie terminów
  • Przeprowadzanie regularnych kontroli bezpieczeństwa na budowie
  • Utrzymywanie kosztów budowy w uzgodnionym budżecie
  • Przekazywanie ukończonych obiektów wraz z niezbędnymi pozwoleniami dla Klientów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • Umiejętności techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie zagranicznej
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery
  • Aktrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z rozbudowaną strukturą premiową

Dane firmowe

Michael Page