← Wstecz | Drukuj

MEGALIT / Oferta z dnia: 06/05/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Monter sieci gazowych
Miejsce pracy: WłOdawa / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Firma budowlana działająca w zakresie budowy zewnętrznych sieci sanitarnych poszukuje osób na stanowisko: Monter Sieci Gazowych
Oczekujemy:
-wykształcenia w kierunku monter gaz
-2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- umiejętności obsługi zgrzewarki do rur PE (doczołowa, elektrooporowa)
- udokumentowanego uprawnienia w zakresie obsługi zgrzewarki do rur PE oraz zagęszczarki
- prawa jazdy kat.B
Oferujemy:
- pracę w wykwalifikowanym zespole
- przejrzyste zasady pracy
- możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.

Miejsce pracy: Włodawa.

Wymagania

Oczekujemy:
-wykształcenia w kierunku monter wod-kan

Dane firmowe

MEGALIT

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-sieci-gazowych/wlodawa/8535802