← Wstecz | Drukuj

MediaExpert / Oferta z dnia: 04/03/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Architekt- Projektant wnętrz/ Grafik
Miejsce pracy: ZłOtóW / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie  floorplanów salonów Media Expert  zgodnie z przyjętymi przez Spółkę standardami

  • Aktualizowanie standardów zgodnie z trendami rynkowymi i potrzebami Spółki

  • Przygotowywanie konkretnych  projektów aranżacji wnętrz dla nowych obiektów i rewitalizacji wraz z floorplanami

  • Ustalanie harmonogramu realizacji projektów i nadzór nad ich realizacją

  • Dobór wyposażenia,  materiałów, współpraca z dostawcami oraz nadzorowanie prowadzonych prac

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – architektura wnętrza

  • Doświadczenie w projektowaniu i wizualizacji wnętrz komercyjnych (sklepy, galerie handlowe)

  • Bardzo dobra znajomość programu Corel, AutoCad lub ArchiCab,

  • Dobra znajomość  programów graficznych typu 3 D Max  lub SketchUp wraz z programami V-ray

  • Umiejętność kreatywnego i koncepcyjnego  myślenia

  • Samodzielność w prowadzeniu projektów

  • Elastyczność i zdolność do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność w zakresie podróży przy konkretnych realizacjach

Oferujemy

Kandydatom oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Samodzielność w działaniu

  • Nowoczesne narzędzia pracy

Dane firmowe

MediaExpert