← Wstecz | Drukuj

MC-Bauchemie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Manager Produktu
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za rozwój oraz marketing produktu - płyty budowlanej,

  • działania związane z cyklem życia produktu określonej grupy produktów, począwszy od strategicznego rozwoju produktu poprzez burzę mózgów aż po wprowadzenie go na rynek, późniejsze działania marketingowe oraz utrzymanie sprzedaży,

  • zapewnienie zbywalności i konkurencyjności określonej grupy produktów poprzez monitorowanie rozwoju rynku oraz trendów, przeprowadzanie analizy działań konkurencji i projektowanie promocji produktu w ścisłej współpracy z działem marketingu i dystrybucji,

  • wsparcie w zakresie zapewnienia i kontroli jakości produktu,

  • opracowanie i utrzymanie materiałów szkoleniowych, dokumentacji technicznej i informacji o produkcie dla klientów, jak i działu marketingu,

  • implementacja szkoleń dla klientów i przedstawicieli handlowych,

  • prowadzenie prezentacji określonej grupy produktów w ścisłej współpracy z działem marketingu,

  • planowanie kampanii sprzedażowych we współpracy z centralą firmy,

  • ścisła współpraca z działem techniki zastosowań, marketingu i laboratorium.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie zaawansowanym (B2/C1) - warunek konieczny,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie atutem,

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne, bądź tożsame doświadczenie w pracy,

  • doświadczenie w sprzedaży produktów wymagających doradztwa lub w zarządzaniu takim produktami,

  • umiejętność rozwoju kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań,

  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie,

  • rozeznanie w kwestiach technicznych w powiązaniu z orientacją dot. trendów w branży budowlanej (sucha zabudowa / remonty / płytki),

  • wysoka motywacja, ponadprzeciętne zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość zagadnień z dziedziny marketingu,

  • zdolność do tworzenia nowych koncepcji sprzedaży w rozróżnieniu na docelowe grupy klientów,

  • prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na terenie Polski i Europy Pn-Wsch. w tym Rosji,

  • praktyczna znajomość programów MS Word, Excel, Outlook oraz Power Point.

Oferujemy

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • atrakcyjne warunki wynagradzania, w tym system premiowania zorientowany na efektywną realizację celów,

  • możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez uczestniczenie w szkoleniach w centrali firmy w Niemczech.

Dane firmowe

MC-Bauchemie Sp. z o.o.