← Wstecz | Drukuj

Max-Bud 1 Tomasz Warchala / Oferta z dnia: 24/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Operator Koparko-ładowarki
Miejsce pracy: ŚWięTochłOwice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Obsługa koparko-ładowarki oraz utrzymanie jej w odpowiednim stanie technicznym,

  • Przeprowadzanie prac ziemno-budowlanych, wykopywanie i przemieszczanie ziemi, kruszenie materiałów,

  • Przeładunek materiałów na placach budowy, w transporcie oraz na składowiskach,

  • Wykonywanie kopania rowów, kanalizacji oraz innych prac związanych z infrastrukturą drogową,

  • Przestrzeganie zasad i procedur bezpieczeństwa przy wykonywaniu prac,

  • Monitorowanie stanu maszyny oraz zgłaszanie wszelkich usterek lub problemów technicznych,

  • Zachowanie czystości i porządku na placu budowy wokół koparko-ładowarki,
    Współpraca z zespołem budowlanym i wykonywanie poleceń przełożonych.

Wymagania

Wymagania

  • Posiadasz uprawnienia operatora koparki-ładowarki,

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe (warunek konieczny),

  • Jesteś obowiązkowy i sumienny w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki,

  • Dobre i stabilne warunki pracy w oparciu o umowę lub b2b,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego (możliwość zdobycia uprawnień na walce, podnośniki koszowe, kat C, C+E),

  • Możliwość udziału w różnych szkoleniach podnoszących umiejętności interpersonalne/społeczne,

  • Pracę w firmie biorącej udział w programach telewizyjnych, np. "Dobra robota", "Wyburzacze"

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Dane firmowe

Max-Bud 1 Tomasz Warchala