← Wstecz | Drukuj

Mawilux S.A. / Oferta z dnia: 28/11/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy/robót (branża elektryczna)
Miejsce pracy: Siedziba SpółKi: ŁAdy K. Warszawy / Praca Na Obiektach W CałYm Kraju / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

  • pełnienie obowiązków kierownika robót/budowy (branża elektryczna), zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego,

  • prowadzenie robót budowlanych na terenie Polski,

  • przeprowadzanie oraz koordynowanie procesów wyboru podwykonawców, dostawców, oraz rozliczanie kontraktów podwykonawczych,

  • weryfikacja dokumentacji, odpowiedzialność za kompletność i prawidłowość dokumentacji powykonawczej,

  • optymalizacja kosztów projektu (dbałość o wynik finansowy),

  • zarządzanie zespołem ludzi – pracowników budowlanych, firm podwykonawczych,

  • sporządzanie budżetów, planów sprzedaży, harmonogramów i rozliczeń budów,

  • współpraca z innymi działami i instytucjami.

Wymagania

  • wykształcenia wyższe, (kierunek elektryczny),

  • posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

  • zaangażowanie, rzetelność oraz odpowiedzialność,

  • otwartość na wyzwania, samodzielność w działaniu,

  • umiejętność prowadzenia dialogu i negocjacji,

  • gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji technicznych i kompetencji organizacyjnych,

  • gotowość do częstych podróży służbowych, dyspozycyjności,

  • prawo jazdy kat. B,

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość metodyk zarządzania projektami,

  • znajomości kosztorysowania.

Oferujemy

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Dane firmowe

Mawilux S.A.