← Wstecz | Drukuj

Manpower / Oferta z dnia: 29/09/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Operator
Miejsce pracy: dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiska i najlepszymi praktykami

  • Zapewnienie   ciągłości produkcji i bieżąca kontrola parametrów obsługiwanych maszyn

  • Realizacja planu   produkcyjnego

  • Zapewnienie   określonych norm jakości i ilości

  • Stosowanie   standardów czystości, organizacji i higieny

  • Współpraca z innymi   działami

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie  produkcyjnym

  • Aktualna książeczka do celów   sanitarno-epidemiologicznych

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Dbałość o szczegóły

  • Umiejętność prawidłowego dokumentowania procesu

Oferujemy

  • Pracę w zakładzie produkcyjnym w Skarbimierzu

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w  wymiarze ½ etatu z możliwością dopełnienia

  • Pracę w międzynarodowym i przyjaznym środowisku

  • Bezpłatny transport pracowniczy z: Brzegu, Wiązowa,   Oławy, Nysy, Grodkowa, Mąkoszyc, Namysłowa, Bierutowa

Dane firmowe

Manpower