← Wstecz | Drukuj

Manpower / Oferta z dnia: 05/11/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy Domków Jednorodzinnych
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót budowlanych;

  • koordynowanie i rozdział robót budowlanych;

  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków oraz ich zamawianie;

  • określanie kryteriów jakościowych dla realizowanego zadania, ich uzgadnianie i egzekwowanie;

  • współpraca z Kierownikiem Robót przy tworzeniu i aktualizacji harmonogramów i budżetu kontraktu.

Wymagania

  • wykształcenie technik lub inżynier budownictwa, kierunek budownictwo lądowe;

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno budowlanej;

  • doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym, jednorodzinnym (min. 2 lata);

  • bardzo dobra znajomość prawa budowlanego;

  • znajomość programów kosztorysowych np. NORMA Pro;

  • znajomość programów z pakietu MS Office;

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony;

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;

  • możliwość awansu;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • premie kwartalne uzależnione od efektów pracy.

Dane firmowe

Manpower