← Wstecz | Drukuj

Magdalena Walewska / Oferta z dnia: 03/06/2012

O firmie

Poszukujemy wielu doświadczonych pracowników na stanowisku Spawacz 111. Nasi pracownicy pracują na elektrowniach oraz rafineriach w miastach jak Rotterdam ,Amsterdam ,Groningen oraz wielu innych

Oferujemy
-Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie
-Umowa podpisana bezpośrednio z holenderskim pracodawca bez udziału polskich posrednikow.
-Wysokie stawki
-Pracodawca zapewnia i oplaca zakwaterowanie.
-Pomoc w załatwieniu formalności związanych np. z uzyskaniem dodatku rodzinnego czy rozlakowego.
-53 godziny pracy w tygodniu

Wymagania:
-Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie jako spawacz metodą 111
-Aktualne uprawnienia spawalnicze (TUV,UTD,GL,DNV,IS)
-Komunikatywnosc (znajomość jezyka nie jest obowiazkowa)
-VCA lub SCC

Spawaczy spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie cv koniecznie ze skanami aktualnych certyfikatow na adres mailowy.

Welder111@prpsolutions.eu

Osoby posiadające własny transport oraz poslugujace się jezykiem obcym będą mile widziane

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz metoda 111 Holandia
Miejsce pracy: Rotterdam / zagranica / Holandia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Spawanie konstrukcji stalowych

Wymagania

Oferujemy

Forma kontaktu

welder111@prpsolutions.eu

Dane firmowe

Magdalena Walewska
Słoneczna
09-400 Plock
Email: welder111@prpsolutions.eu