← Wstecz | Drukuj

Maars Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/10/2015

O firmie

Firma Maars Poland zajmuje się produkcją oraz montażem ścianek systemowych.

Oferowana praca

Stanowisko: Planning Manager
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Planning Mamangera będzie odpowiedzialna za analizę dokumentacji technicznej pod katem oferowanych produktów, sporządzanie zestawień materiałowych oraz przygotowanie dokumentacji wykonawczej. Dodatkowo będzie odpowiedzialna za składanie zamówień do produkcji oraz ich koordynację.

Wymagania

Znajomość:
Autocad
MS Office,
jęz. angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
telefon służbowy,
pracę w stabilnej firmie,

Forma kontaktu

Prosimy o przesłanie CV na info@maars.pl

Dane firmowe

Maars Poland Sp. z o.o.
A. Struga 78
90-557 Łódź
Email: info@maars.pl