← Wstecz | Drukuj

LSJ Agencja Pracy / Oferta z dnia: 28/06/2013

O firmie

LSJ
Licencja nr 4440
ul. Celna 1
70-644 Szczecin
email: cnc@lsj.pl
www.pracuj.lsj.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Operator / Programista CNC - Holandia
Miejsce pracy: Holandia / zagranica / Holandia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Dla naszych Klientów - fabryk zajmujących się przemysłem metalowym, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Operatorów / Programistów CNC

Lokalizacja: Holandia, Belgia, Francja.

Opis stanowiska:
Obsługa i programowanie maszyn CNC (Fanuc, Mazatrol, Okuma i inne)
• programowanie i obsługa maszyn CNC (tokarki, frezarki, prasy krawędziowe)
• produkcja seryjna, jak i wykonywanie pojedynczych detali (prototypów), modyfikacje, naprawy
• praca zmianowa na pełen etat

Wymagania

• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy operatora/programisty CNC
• wiedza techniczna w zakresie obsługi maszyn CNC
• minimum dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
• prawo jazdy kat. B, mile widziane własne auto

Oferujemy

Wynagrodzenie: od 12 Euro brutto/h pracy
Istnieje możliwość negocjacji stawek, prosimy o podawanie wymagań finansowych.

Forma kontaktu

Kandydatów zainteresowanych ofertą oraz spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres:
cnc@lsj.pl
z dopiskiem w temacie maila: operator / programista CNC + imię i nazwisko

Uprzejmie dziękujemy za przesłane aplikacje, będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

LSJ Agencja Pracy
Celna 1