← Wstecz | Drukuj

Liebherr Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/07/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Serwisant Dźwigów Portowych
Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania,

  • Naprawy, przeglądy, modyfikacje oraz regulacje maszyn,

  • Realizowanie napraw i remontów oraz podejmowanie działań prewencyjnych,

  • Sporządzanie  protokołów z zakresu napraw,

  • Budowanie  i utrzymanie trwałej relacji z klientami.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku mechatronika, elektromechanika, automatyka lub elektronika,

  • Znajomość układów elektronicznych, mechanicznych i hydraulicznych,

  • Znajomość  języka niemieckiego lub angielskiego  w stopniu umożliwiającym  zrozumienie dokumentacji technicznej,

  • Prawo jazdy kat. B poparte praktyką,

  • Kreatywność, zorganizowanie, inicjatywa w pracy i zainteresowanie nowoczesnymi technologiami,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,

  • Dodatkowym atutem będzie:  doświadczenie w serwisie maszyn budowlanych.

Oferujemy

  • stałą pracę w rozwijającej się firmie międzynarodowej o ustabilizowanej pozycji  na rynku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • system doskonalenia kompetencji zawodowych oraz szkolenia w kraju i za granicą,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.

Dane firmowe

Liebherr Polska Sp. z o.o.