Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

LEDERER GMBH / Oferta z dnia: 18/03/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Ślusarz / Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: małopolskie / Polska

Opis stanowiska

EXTRA Bonus startowy w wysokości 100 EUR

Miejscowość

  • Bawaria / Badenia-Wirtembergia

Obowiązki:

  • ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu

  • obsługa podstawowych maszyn do obróbki metalu

  • montaż konstrukcji stalowych

  • przygotowanie i montaż elementów konstrukcji do spawania

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy na wyjazdach służbowych

  • dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu

  • wykształcenie kierunkowe – mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie - wysokie stawki godzinowe

  • DIETY kalendarzowe wyokosci 44,00 EUR od poniedziałku do niedzieli

  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

  • zaliczki wypłacane co tydzień na konto polskie albo niemieckie

  • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami

  • opiekę konsultanta polskojęzycznego

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • możliwość pracy dla zespołów (jedna osoba powinna znać podstawowo język niemiecki)

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Dane firmowe

LEDERER GMBH