← Wstecz | Drukuj

LeasingTeam / Oferta z dnia: 31/03/2017

O firmie

LeasingTeam Sp. z o.o.

Oferowana praca

Stanowisko: Najlepszy Specjalista Pilnie Poszukiwany !
Nr ref.: 0012139
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Charakterystyka pracy? Wykonywanie kosztorysów prac budowlanych , koordynacja realizacji prac budowlanych, nadzór nad dokumentacją, prowadzenie elektronicznej ewidencji danych, negocjacje
i ofertowanie usług budowlanych/sanitarnych/elektrycznych, monitoring rynku branżowego, doradztwo techniczne obiektów;

Wymagania

Czego wymagamy? Wykształcenia wyższego- inżynierskiego o profilu budowlanym, uprawnień ogólnobudowlanych, obeznanie w kosztorysowaniu robót budowlanych (KNR/secondbud), umiejętność czytania schematów technicznych, prawo jazdy kat.B, znajomość programu ZUZIA;

Oferujemy

Co można zyskać? Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca w firmie
o ugruntowanej pozycji na rynku, stały rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji, atrakcyjne stawki.

Forma kontaktu

Jak się z nami skontaktować?
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta prosimy o wysłanie aplikacji CV drogą mailową wraz z treścią klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.); na adres mailowy: rekrutacja.wroclaw@leasingteam.pl

Dane firmowe

LeasingTeam
Taśmowa
02-677 Warszawa
Email: rekrutacja.wroclaw@leasingteam.pl