← Wstecz | Drukuj

LeasingTeam / Oferta z dnia: 08/02/2017

O firmie

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tysięcy pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636.

Oferowana praca

Stanowisko: Budowlaniec
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Nieruchomości

Opis stanowiska

• Prace budowlane i remontowe: murowanie, montaż płyt GK, montaż sufitów podwieszanych, ocieplanie budynków;
• Prace wykończeniowe: tynkowanie, szpachlowanie, tapetowanie, układanie glazur;
• Malowanie ścian, elewacji budynków, dachów, ławek, ogrodzeń itp.;
• Montaż ogrzewania podłogowego i urządzeń sanitarnych;
• Prace konserwacyjne na instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Wymagania

• Doświadczenie w pracach budowlanych;
• Prawo jazdy kat. B;
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy

• Umowa o pracę;
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pakiety benefitów (Multisport, LuxMed, PZU).

Forma kontaktu

Kontakt telefoniczny: 602 332 939 - od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: m.zbadzka@leasingteam.pl

Dane firmowe

LeasingTeam
Taśmowa
02-677 Warszawa
Email: rekrutacja.wroclaw@leasingteam.pl