← Wstecz | Drukuj

Lambda S.A. / Oferta z dnia: 28/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Majster / Kierownik robót żelbetowych
Miejsce pracy: / Francja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem pod nadzorem kierownika robót,

  • Rozstrzyganie problemów technicznych,

  • Udział w naradach koordynacyjnych,

  • Zlecanie i rozliczanie zadań podległej ekipy,

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy,

  • Kontrola jakości prowadzonych prac na budowie,

  • Ocena podległych pracowników,

  • Prowadzenie ewidencja usterek oraz podejmowanie działań mających na celu ich eliminacje,

  • Ewidencja czasu pracy,

  • Przygotowanie i rozliczenia obmiarów,

  • Kontakt z klientem pod nadzorem kierownika,

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku podobnym stanowisku (min. 2 lata),

  • Znajomości robót ciesielskich i zbrojarskich,

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,

  • Umiejętność czytania planów (BIM, AutoCad itd.),

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającym na swobodną komunikacje (będziemy to sprawdzać podczas rozmowy rekrutacyjnej),

  • Znajomość języka niemieckiego w przypadku aplikacji do pracy w Austrii lub Niemczech.

Mile widziane

  • Jeśli masz doświadczenie w pracy na budowie jako brygadzista i chcesz podjąć nowe wyzwania w aplikuj. Lubimy odważnych i pomożemy Ci awansować.

Oferujemy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w SEK/EURO + system premiowy i nagrody za sukcesy,

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do kraju oddelegowania,

  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie – z oddzielnie od pracowników, którymi zarządzasz,

  • Zawieramy umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),

  • Gwarantujemy Ci możliwość długoletniej współpracy i realizacje ambitnych projektów.

Dane firmowe

Lambda S.A.