← Wstecz | Drukuj

Lambda S.A. / Oferta z dnia: 27/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla / Cieśla prowadzący
Miejsce pracy: / Szwecja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Montaż systemowych elementów szalunkowych.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie pracy z systemami szalunkowymi,

  • Umiejętność prowadzenia prac ciesielskich i czytania rysunku ciesielskiego,

  • Mile widziana obsługa zwyżki.

Oferujemy

To oferujemy

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do Szwecji.

  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv) - niektóre kwatery mają nawet basen lub bezpośredni dostęp do jeziora.

  • Dowozimy codziennie z mieszkania na budowę.

  • Dostajesz narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę

  • (do 145 SEK na rękę wykwalifikowany cieśla / do 175 SEK na rękę cieśla prowadzący).

  • Podpisujemy umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ).

  • Jeśli potrzebujesz wcześniej wypłatę otrzymasz od nas zaliczkę.

  • Pracujemy od poniedziałku do piątku, weekendy odpoczywasz podziwiając Szwecje - nasze budowy znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.

Dane firmowe

Lambda S.A.