← Wstecz | Drukuj

Lambda S.A. / Oferta z dnia: 10/07/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista monterów izolacji
Miejsce pracy: Hamburg / / Niemcy

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy monterów izolacji,

  • Kontrola pracowników i jakości wykonywanych prac,

  • Pomiary i wykonywanie izometrii,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Ponad 10-letnie doświadczenie w montażu i demontażu izolacji przemysłowych (praca na rurociągach, zbiornikach, kotłach itp.),

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i izometryków,

  • Znajomość metod izolacji,

  • Komunikatywna znajomość niemieckiego lub angielskiego,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu za granicę,

  • Bezpłatne zakwaterowanie: mieszkanie/dom (pokoje dwuosobowe, Internet wi-fi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),

  • Codzienny transport na budowę i z powrotem,

  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,

  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),

  • Możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w euro.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy, Białorusi lub Gruzji, pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego.

Dane firmowe

Lambda S.A.