← Wstecz | Drukuj

KZN Rail Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Nawierzchni Szynowej
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac przy budowie, przebudowie, naprawie i utrzymaniu nawierzchni kolejowej lub tramwajowej;

  • Praca przy robotach ziemnych i na terenach kolejowych;

  • Wykonywanie podstawowych pomiarów parametrów torów i rozjazdów;

  • Sprawdzanie stanu technicznego torów i rozjazdów oraz usuwanie usterek;

  • Wykonywanie podstawowych prac przy budowie, naprawie i utrzymaniu nawierzchni kolejowej lub tramwajowej;

  • Prowadzenie samochodu osobowego lub ciężarowego zgodnie z uprawnieniami potwierdzonymi w prawie jazdy (kategoria B, C lub C+E) w celu przewozu i ładunków i transportu materiałów.

Wymagania

Wymagania:

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, WYSTARCZY CHĘĆ DO PRACY, WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Prawo jazdy kat. C/C+E (mile widziane);

  • Gotowość do pracy poza siedzibą firmy;

  • Umiejętność pracy w zespole i działanie w sytuacjach trudnych;

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia;

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – a w nim: bony lub dodatki finansowe w okresie Świąt, paczki świąteczne, dofinansowanie wakacji dla Ciebie i Twoich dzieci, wczasy pod gruszą;

  • Prywatna opieka medyczna w LUX MED;

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia/ Multisport;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • Pełnopłatne nadgodziny i delegacje.

Dane firmowe

KZN Rail Sp. z o.o.