← Wstecz | Drukuj

Kuźnia Jawor SA / Oferta z dnia: 25/09/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Działu Infrastruktury i Inwestycji
Miejsce pracy: Jawor K. Legnicy / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Twoją rolą będzie:

  • Nadzór nad eksploatacją, utrzymaniem i konserwacją infrastruktury technicznej budynków i mediów,

  • Opracowywanie zakresu i kalkulacji robót planowanych do realizacji,

  • Zapewnienie nieprzerwanych dostaw mediów do zakładu, prowadzenie ich ewidencji oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie redukcji zużycia,

  • Kontakt z firmami zewnętrznymi, dostawcami oraz władzami lokalnymi w związku

  • z wykonywanymi modyfikacjami, rozbudową oraz działaniami korygującymi w zakresie budynku, infrastruktury, instalacji oraz mediów,

  • Zlecanie, nadzór i odbiór prac w zakresie napraw i remontów elementów infrastruktury,

  • Zarządzanie zespołem w Dziale Infrastruktury i Inwestycji.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (Kierownik Działu Utrzymania Ruchu, Facility Manager),

  • Wiedza związana z eksploatacją budynków oraz urządzeń technicznych (w tym urządzeń dozorowych), instalacji elektrycznych, mechanicznych itp.

  • Uprawnienia SEP,

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,

  • Doświadczenie w zakresie TPM (wykorzystanie maksymalnej efektywności maszyn),

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Samodzielność, terminowość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dogodną dla Ciebie formę współpracy,

  • Udział w nowych projektach i rozwój zawodowy,

  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego (dofinansowania do wypoczynku, wycieczki, bony świąteczne, paczki dla dzieci, imprezy integracyjne, bilety do kina),

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie do kart MultiSport,

  • Wsparcie aktywności sportowych.

Dane firmowe

Kuźnia Jawor SA