← Wstecz | Drukuj

Kompas Inwestycji / Oferta z dnia: 29/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Handlowiec
Miejsce pracy: Warszawa, KrakóW, Katowice, / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Handlowiec

Ty też uważasz, że informacja o rynku jest podstawą sukcesu?
Serwis branżowy KompasInwestycji.pl dostarcza swoim Klientom wysokiej jakości informacje rynkowe o budowlanym procesie inwestycyjnym, w innowacyjny sposób.

Jeżeli:

  • Potrafisz słuchać, a rozmowy z innymi sprawiają Ci przyjemność,

  • jesteś zmotywowany do osiągania celów

  • jesteś otwarty na nowe doświadczenia

  • lubisz podejmować wyzwania

  • masz zapał, entuzjazm i umiejętność organizacji swojej pracy ?

Dołącz do naszego zespołu!

Oczekujemy:

  • popartego sukcesami doświadczenia w sprzedaży B2B

  • doświadczenia w sprzedaży do branży budowlanej

  • wysokich umiejętności komunikacyjnych

  • swobody przy rozmowie telefonicznej z przedstawicielami dużych firm

  • doświadczenia w przeprowadzaniu prezentacji

  • systematyczności i dobrej organizacji pracy

  • wysokiej jakości pracy i zaangażowania w realizację założonego celu

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się Firmie

  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • pracę zdalną

  • wynagrodzenie podstawowe

  • atrakcyjną premię od wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (CV wraz z listem motywacyjnym)
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Kompas Inwestycji

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/handlowiec/warszawa-krakow-katowice/8450572