← Wstecz | Drukuj

Kompas Inwestycji / Oferta z dnia: 24/08/2015

O firmie

Serwis branżowy KompasInwestycji.pl dostarcza swoim Klientom wysokiej jakości informacje rynkowe o budowlanym procesie inwestycyjnym, w innowacyjny sposób.

Oferowana praca

Stanowisko: DORADCA BIZNESOWY
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla serwisu branżowego Kompas Inwestycji
- Obsługa pozyskanych klientów

Wymagania

Oczekujemy:

- popartego sukcesami doświadczenia w sprzedaży B2B
- doświadczenia w sprzedaży do branży budowlanej
- wysokich umiejętności komunikacyjnych
- swobody przy rozmowie telefonicznej z przedstawicielami dużych firm
- doświadczenia w przeprowadzaniu prezentacji
- systematyczności i dobrej organizacji pracy
- wysokiej jakości pracy i zaangażowania w realizację założonego celu

Oferujemy

- pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się Firmie
- dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
- nowoczesne narzędzia pracy
- możliwość pracy zdalnej
- wynagrodzenie podstawowe
- atrakcyjną premię od wyników

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres mailowy
kompasinwestycji@kompasinwestycji.pl, wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Kompas Inwestycji
Piękna 24/26A/1
00-549 Warszawa
Email: justyna.grabowska@kompasinwestycji.pl