← Wstecz | Drukuj

Kolbud DOM / Oferta z dnia: 26/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Montażysta stolarki otworowej
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za montaż oraz serwis bram, drzwi, ogrodzeń oraz automatyki. Do głównych obowiązków należeć będzie elektryczne uruchamianie oraz serwisowanie zamontowanych produktów z oferty www.kolbuddom.pl

Wymagania

  • wykształcenie (zawodowe, techniczne);

  • wskazanie uprawnienia do 1 kV;

  • umiejętność czytania rysunków/schematów elektrycznych;

  • prawo jazdy kat. B;

  • samodzielność;

  • doświadczenie w branży bram garażowych mile widziane.

Oferujemy

  • umowę o pracę;

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego, korzystanie ze szkoleń;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • atrakcyjny system motywacyjny.

Dane firmowe

Kolbud DOM