← Wstecz | Drukuj

Klient Serwisu InfoPraca.pl / Oferta z dnia: 22/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent PM/ Inżynier Obiektu
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Międzynarodowa firma z branży lotniczej, w związku z dynamicznym rozwojem na polskim ryku, poszukuje wykwalifikowanych inżynierów na stanowisko

Asystent PM/ Inżynier Obiektu

Zakres obowiązków:

• Bieżący nadzór nad realizacją procesu budowy hangaru,

• Uzgodnienie projektów wykonawczych z użytkownikami budynku,

• Koordynacja działań w zakresie wykonania inwestycji pomiędzy Wykonawcą, Inwestorem a Użytkownikiem

• Nadzór nad zakresem projektu, zmianami i modyfikacjami budynku,

• Zapewnienie bieżącego funkcjonowania obiektów tymczasowego i docelowego,

• Zapewnienie terminowej realizacji obsługi technicznej oraz przeglądów,

• Nadzór nad Książką Obiektu oraz dokumentacją techniczną oraz eksploatacyjną wybudowanego obiektu,

• Planowanie i realizacja niezbędnych remontów i modyfikacji obiektu,

• Okresowe raporty dotyczące stanu obiektu oraz kosztów eksploatacji,

Oferujemy:

• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie

• Atrakcyjne warunki zatrudnienie

• Bogaty pakiet socjalny

• Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne - preferowane budowlane,

• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe przy realizacji obiektów przemysłowych,

• Znajomość technik zarządzania projektami ( Prince 2, IPMA, PMI)

• Znajomość zagadnień związanych z przedsięwzięciami budowlanymi i instalacyjnymi,

• Znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem i funkcjonowaniem nieruchomości (Facility Management),

• Zdolności komunikacji, rozwiązywania problemów oraz zdolności analityczne,

• Zdolność do pracy w grupie, a także do samodzielnej pracy bez bezpośredniego nadzoru,

• Znajomość języka angielskiego

Dane firmowe

Klient Serwisu InfoPraca.pl

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/asystent-pm-inzynier-obiektu/rzeszow/8707732