← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 28/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista Serwisu PPOŻ.
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
  • Tworzenie raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych
  • Wykonywanie nowych instalacji PPOŻ.

Wymagania

  • Dwuletnie doświadczenie w zakresie eksploatacji instalacji PPOŻ.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Posiadasz uprawnienia SEP
  • Znajomość urządzeń i instalacji PPOŻ. takich jak: SSP, DSO, oddymianie / napowietrzanie oraz innych instalacji niskoprądowych
  • Wykształcenie techniczne powiązane z instalacjami PPOŻ.
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji w/w. urządzeń i instalacji

Mile widziana wiedza i znajomość poniższych zagadnień:

  • Znajomość oprogramowania Auto CAD
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Szkolenia branżowe z zakresu obsługi central systemu SSP np. Bosch, Siemens, Esser, Polon, Schrack, Honeywell

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Szkolenia z grupy SEP
  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl