← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 16/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista inżynieryjno-techniczny
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • udział w pracach teoretycznych i badawczo - wdrożeniowych oraz projektach realizowanych przez Instytut,

Wymagania

  • brak przeciwskazań do pracy na budowie i prac fizycznych,
  • wskazana znajomość projektowania konstrukcji (w tym umiejętność wykonywania obliczeń statycznych konstrukcji aluminiowych, drewnianych, szklanych ewentualnie stalowych),
  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności: budownictwo, mechanika lub pokrewne
  • umiejętność pracy z dokumentacją projektowo-konstrukcyjną,
  • motywacja do poznawania nowych metod pracy i opanowania nowych metod badań i pomiarów (dodatkowym atutem będzie kilkuletnie doświadczenie i praktyka),
  • odpowiedzialność i komunikatywność,
  • dyspozycyjność (w tym kilkudniowe wyjazdy),

Oferujemy

  • udział w konferencjach i seminariach naukowych: krajowych i zagranicznych,
  • możliwość rozwoju naukowego (uzyskanie stopnia naukowego doktora nauk technicznych), pakiet szkoleń,
  • współpracę międzynarodową w ramach organizacji, których członkiem jest ,
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w stabilnej jednostce naukowo - badawczej,

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl