← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 22/10/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Regipsiarz
Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • montaż płyt kartonowo – gipsowych
  • szpachlowanie
  • montaż podwieszanych sufitów
  • cięcie oraz montaż profili aluminiowych

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku
  • możliwość wyjazdu własnym autem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • opłacenie i organizację zakwaterowania, zakwaterowanie – dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni
  • możliwości związane z dalszym zatrudnieniem/stałą współpracą
  • ewentualny zwrot za dojazdy do pracy na podstawie kilometrówki w wypadku dojazdów własnym autem

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl