← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 05/05/2014

Stanowisko: Projektant instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych
Miejsce pracy: CałA Polska (Poznań, OstróW Wielkopolski, Gniezno, PiłA, Konin) / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • przygotowanie dokumentacji technicznej wykonawczej i powykonawczej
  • przygotowanie ofert
  • praca mobilna w całej Polsce
  • nadzór nad pracami montażowymi i rozliczanie projektów
  • kontakt z dostawcami, przygotowanie zamówień do realizowanych projektów

Wymagania

  • gotowość do pracy w terenie na obszarze całego kraju
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe z zakresu chłodnictwa
  • doświadczenie w projektowaniu
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl