← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 25/05/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Majster Budowy
Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • organizacja i koordynacja prac grup remontowych i podwykonawców na powierzonym odcinku robót

  • kontrola zgodności wykonywanych prac z dokumentacją budowlaną

  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań

  • współpraca z dostawcami

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Praca w województwie mazowieckim.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi (mile widziane)

  • Min. 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanych tradycjach z potencjałem i perspektywami rozwoju

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet relokacyjny

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Miłą atmosferę

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl