← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 14/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Lead Designer / Piping Designer
Miejsce pracy: ElbląG / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B  (własna działalność gospodarcza)
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz nowoczesne biuro

Wymagania

Zadania:
  • Projektowanie systemów rurarskich, podpór rurociągów, fundamentów dla urządzeń, modelowanie urządzeń, elementy tubingowe, inne elementy wyposażenia na potrzeby projektów w branży Oil&Gas/Offshore
  • Praca przy wsparciu budowania modelu 3D oraz powstałej na jego bazie dokumentacji 2D (plany, arrangement-y, rysunki izometryczne, listy materiałowe, etc.)

Oferujemy

Oczekiwania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Komunikatywność
  • Posiadanie wyobraźni przestrzennej
  • Umiejętność posługiwania się AutoCAD Plant 3D oraz Adavanced Steel będzie dużym atutem

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl