Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 24/09/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant Budowlany
Miejsce pracy: Nowy DwóR Mazowiecki K. Warszawy / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami, dostawcami i projektantami
  • Analiza ofert otrzymanych od podwykonawców
  • Przygotowywanie pytań do Zamawiającego
  • Przygotowywanie dokumentów ofertowych dla Zamawiającego
  • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów oraz budżetów ofertowych na podstawie dokumentacji, wizji lokalnej oraz SIWZ

Wymagania

Wymagania:
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań
  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, Norma
  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów
  • Zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie średnie lub wyższe budowlane
  • Doświadczenie na stanowisku min. 2 lata
  • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu

Oferujemy

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl