← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 09/06/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Sprzedaży Regionalnej
Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów firmy w regionie

  • Doradztwo w zakresie produktów i technologii

  • Nawiązywanie współpracy i dbanie o rozwój relacji z inwestorami, firmami wykonawczymi, biurami projektowymi, architektami

  • Obsługę rynku inwestycji budowlanych

  • Monitoring działań konkurencji

  • Raportowanie, opracowywanie i dostarczanie planów sprzedażowych

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie z udokumentowanymi sukcesami  w sprzedaży w branży stolarki otworowej

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo, mechanika, architektura)

  • Wysokie umiejętności organizacyjne, rzetelność i odpowiedzialność

  • Orientacja na cele, otwartość i proaktywność

  • Znajomość j. angielskiego i AutoCAD będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę z wysokiej jakości produktami w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • System premiowy skorelowany z wynikami pracy

  • Szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Opiekę medyczną

  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl