Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 12/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Inwestycji Światłowodowych
Miejsce pracy: Gdynia, SłUpsk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
  • Planowanie projektów, monitorowanie postępu prac, planowanie i kontrola budżetu projektu
  • Identyfikacja i ocena ryzyka, planowanie działań zapobiegawczych

Wymagania

Nasze oczekiwania:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w kierowaniu projektem budowy sieci światłowodowych FTTHi/lub POPC

Oferujemy

Oferujemy:
  • Kartę MultiSport
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Rozwój osobisty, szkolenia
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w ramach międzynarodowego holdingu
  • Przyjazne środowisko pracy

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl