← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 14/12/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk z kursem jezyka niemieckiego
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

  • kurs jest zupełnie bezpłatny,
  • Miejsce kursu: Wrocław
  • zapewniamy własne materiały do nauki języka,
  • czas trwania 3- 4 miesiące, grupa 6-8 osób,

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku
  • chęć podjęcia pracy za granicą, motywacja i zaangażowanie
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie)
  • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
  • dieta za przepracowany dzień,
  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę ( warunki pracy określone są przed rozpoczęciem kursu)
  • dodatki pieniężne na zjazdy do Polski,

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl