← Wstecz | Drukuj

Klient infoPraca.pl / Oferta z dnia: 12/06/2013

Stanowisko: Kierownik Kontraktowania Projektów / Specjalista ds. Ofertowania
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość branży budowlanej – konstrukcje stalowe, mosty

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego/ szwedzkiego/ norweskiego/ duńskiego

  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • prawo jazdy kat B

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w sprzedaży oraz marketingu (mile widziane)

Obowiązki:

  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

  • budowanie trwałych relacji z klientami firmy i pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • tłumaczenia dokumentacji technicznej

  • nadzór nad realizacją projektów

  • współpraca z partnerami handlowymi

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dane firmowe

Klient infoPraca.pl

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-kontraktowania-projektow-specjalista-ds-ofertowania/gdynia/8846972