← Wstecz | Drukuj

Klient infoPraca.pl / Oferta z dnia: 14/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres głównych obowiązków:

  • Bieżące kierowanie robotami zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, dokumentacją techniczną, Warunkami Umowy, Polityką Jakości, BHP i Zrównoważonego Rozwoju obowiązującą w CFE Polska

  • Ocena metod wykonania oraz zapewnienie prawidłowego wykorzystania potencjału wykonawczego

  • Współpraca z Kierownikiem Projektu przy tworzeniu i aktualizacji harmonogramów i budżetu kontraktu

  • Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Nadzór podległego zespołu pracowników fizycznych

  • Zapewnienie terminowego wykonania robót budowlanych

  • Współpraca z projektantami, nadzorem technicznym i podwykonawcami

  • Przekazanie inwestycji zgodnie z przewidzianym terminem

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy

  • Uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość programów Ms Word, Ms Excel i Ms Project

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z firmami podwykonawczymi oraz orientacja na rozwiązywanie problemów

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego

  • Umiejętność kierowania i nadzorowania pracy zespołu ludzi

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Mobilności geograficznej, gotowości do odbywania podróży służbowych

Dane firmowe

Klient infoPraca.pl

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-budowy/gdansk/8725722