← Wstecz | Drukuj

Klient HAYS Poland / Oferta z dnia: 19/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy: Polska PółNocna / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Dla firmy działającej w sektorze budownictwa energetycznego i odnawialnych źródeł energii, poszukujemy otwartej na częste podróże osoby na stanowisko Specjalisty ds. BHP.

Do zadań wybranego kandydata będzie należało odwiedzanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych na projektach budowy farm wiatrowych w woj. pomorskim i warmińsko- mazurskim, uzyskanie certyfikacji w zakresie ochrony środowiska, jakości i bezpieczeństwa i higieny pracy przez akredytowaną instytucję zewnętrzną, przygotowywanie raportów o niezgodnościach i podejmowanie zadań zapobiegawczych, a także poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań.

Oczekujemy aplikacji od kandydatów posiadających min. 4 lata doświadczenia w obszarze BHP w budownictwie, posiadających odpowiednie uprawnienia (mile widziane studia podyplomowe z ochrony środowiska lub BHP), doskonalą znajomość norm ISO 9001:2008 oraz 14001 a także uprawnienia audytora wewnętrznego w zakresie normy 18801, 9001, 14001. Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego.

Dane firmowe

Klient HAYS Poland

Zobacz pełną ofertę: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1049110?jobSource=XMLFeed