Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Klient HAYS Poland / Oferta z dnia: 21/02/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator ds. Zakupów (budowa dróg)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twoja następna firma

Twoja następna firma to międzynarodowa spółka, która zajmuje się budownictwem infrastrukturalnym w trybie generalnego wykonawstwa. Firma może pochwalić się udanymi realizacjami na terenie kraju w ramach jednych z większych inwestycji infrastrukturalnych prowadzonych w Polsce w ostatnich latach. W związku z dużym, obecnie prowadzonym kontraktem w woj. mazowieckim poszukujemy Koordynatora ds. zakupów do pracy w biurze w Warszawie.

Twoje następne stanowisko

Twoja praca będzie polegała na zapewnieniu odpowiedniego poziomu zaopatrzenia materiałowego dużego projektu drogowego. Będziesz odpowiedzialny za kontakt z dostawcami materiałów, negocjacje cenowe, podpisanie umów w zakresie dostawy odpowiednich materiałów. Do Twoich obowiązków należeć będzie kontrola zamówień i dostaw oraz sporządzanie analiz i raportów. Będzie także odpowiadał z a kontakt z firmami usługowymi oraz częściowo podwykonawczymi.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osoby o potwierdzonym doświadczeniu  (ok 4-letnim) na podobnym stanowisku w branży budowlanej. Praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia negocjacji zakupowych, znajomość j. angielskiego oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej to warunki niezbędne dla powodzenia Twojej aplikacji. Jeśli potrafisz pracować pod presją czasu i dodatkowo znasz lokalny rynek będziesz właściwym Kandydatem do objęcia stanowiska. Nasz Klient rozważy także zatrudnienie osoby z mniejszym doświadczeniem na stanowisku specjalistycznym.

Co zyskujesz?

Zyskujesz bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przy długotrwałym kontrakcie wraz z niezbędnymi narzędziami pracy (telefon, laptop) i pakietem socjalnym (m. in. prywatna opieka medyczna). Będziesz mógł realizować swoje ambicje pracując na rzecz ciekawego i rozpoznawalnego projektu.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dane firmowe

Klient HAYS Poland

Zobacz pełną ofertę: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1659231?jobSource=XMLFeed