← Wstecz | Drukuj

KIM Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/07/2014

Stanowisko: Malarzy Natryskowych z doświadczeniem - Stocznia Remontowa Gdańsk
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

wymagania:

- umiejętność obługi urządzeń do malowania natryskowego
- minimum miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność
- sumienność
- gotowość do ciężkiej pracy fizycznej

obowiązki:

- malowanie natryskowe w Stoczni Remontowej w Gdańsku
- praca od pon-pt (7-15)
- możliwość nadgodzin

oferujemy:

-atrakcyjny system wynagrodzenia
-stałe zatrunienie

opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail(w temacie proszę o napisanie: Stocznia Remontowa: malarz natryskowy
lub kontakt telefoniczny

Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Wymagania

- minimalne doświadczenie przy malowaniu natryskowym

Dane firmowe

KIM Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/malarzy-natryskowych-z-doswiadczeniem-stocznia-remontowa-gdansk/gdansk/7845873