KAMARO Sp. o.o. Spółka Komandytowa / Oferta z dnia: 29/05/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: DziałDowo / warmińsko-mazurskie / Polska

Wymagania

Opis stanowiska

  • Pełnienie obowiązków Inżyniera budowy na wskazanych inwestycjach i stosowanie się w tym zakresie do wymogów wynikających z przepisów prawa, w tym ustawy Prawo budowlane,

  • Pomoc w nadzorowaniu jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,

  • Koordynacja pracy podwykonawców,

  • Analiza dokumentacji technicznej oraz pomoc w monitoringu kosztów budowy,

  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność kierowania zespołem,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Dyspozycyjność, mobilność, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę na prestiżowych budowach,

  • Duże możliwości rozwoju,

  • Stabilne zatrudnienie i adekwatne do posiadanego doświadczenia wynagrodzenie.

Dane firmowe

KAMARO Sp. o.o. Spółka Komandytowa