← Wstecz | Drukuj

Jobxion Poland sp. z o.o. / Oferta z dnia: 01/07/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Monster

Na projekt budowy domków jednorodzinnych z prefabrykatów poszukujemy doświadczonych cieśli szalunkowych. Projekt zaczyna się drugiej połowie czerwca i będzie trwał kilka miesięcy. Jeśli współpraca powiedzie się jesteśmy w stanie zaoferować pracę na kolejnych projektach!

Idealnie jeśli władasz w stopniu komunikatywnym językiem holenderskim lub angielskim.

Poszukujemy osób z doświadczeniem we wszelkiego rodzaju pracach szalunkowych. Jeśli posiadasz odpowiednie umiejętności i jesteś entuzjastycznie nastawiony do podjęcia pracy w Holandii, skontaktuj się z nami!

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku cieśli szalunkowego. Mile widziane na projektach zagranicznych

  • Znajomość różnych systemów szalunkowych (PERI, DOKA, HUNNEBECK)

  • Precyzja w wykonywaniu prac

  • Kurs bezpieczeństwa VCA lub SCC stanowi dodatkowy plus

  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód mile widziane

  • Znajomość języka holenderskiego angielskiego lub niemieckiego mile widziana

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie

  • Zakwaterowanie w Holandii blisko miejsca pracy

  • Ubezpieczenie

  • Cotygodniowe wynagrodzenie

  • Opiekę polskiego koordynatora

  • Elektronarzędzia

  • Dopłatę za dojazdy do pracy swoim samochodem

  • Ciekawe, podnoszące kwalifikacje projekty

Dane firmowe

Jobxion Poland sp. z o.o.