← Wstecz | Drukuj

Jobway / Oferta z dnia: 07/05/2024

Stanowisko: Pracownik do robót wykończeniowych wewnątrz - atrakcyjna praca we Francji
Miejsce pracy: Francja / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Lokalizacja – FRANCJA –  Rennes

Umowa francuska o prace

Projekt długoterminowy

Zadania:
• praca na budowie wewnątrz
• praca w grupach polskich ( nie jest wymagana znajomość języka )
• wykonywanie prac budowlanych w zależności od doświadczenia i umiejętności :  prace stolarskie,  prace wykończeniowe : malowanie, montowanie listw przypodłogowych, montowanie podłóg, kafelkowanie,  tynkowanie

Wynagrodzenie:

• wynagrodzenie początkowe 2250- 2550 euro netto / miesiac ( przy 40-42 h / tydzień )
• Nadgodziny płatne wedlug francuskiego prawa – 125% oraz 150%

Oferujemy :

  • w pełni wyposażone darmowe zakwaterowanie ( pokoje jednoosobowe )

  • opieka koordynatora

  • francuska umowa o prace

  • praca do 7 km od zakwaterowania

Wymagania

Wymagania :

- doświadczenie w pracy na budowach
- motywacja i chęci do pracy
- gotowość do wyjazdu

Dane firmowe

Jobway

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/pracownik-do-robot-wykonczeniowych-wewnatrz-atrakcyjna-praca-we-francji/francja/17859175