← Wstecz | Drukuj

jobland / Oferta z dnia: 02/04/2014

O firmie

Pracodawcą jest międzynarodowa firma realizująca projekty drogowe w zakresie budowy autostrad w Iraku.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Projektu/ Budowa autostrad
Miejsce pracy: Irak / zagranica / Inne / Zagranica
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Obowiązki:

-Koordynowanie prac podczas trwania projektu zgodnie z wymaganiami klienta oraz przyjętymi standardami firmy, terminowa realizacja zadań w projekcie

-Zarządzanie pracą zespołów specjalistów (ustalanie wymagań projektowych, harmonogramów, planów rozwoju i potrzebnych zasobów)

-Uczestniczenie w audytach projektów

-Nadzorowanie procesów wyboru podwykonawców, budżetowania oraz rozliczania kontraktów podwykonawczych

Wymagania

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)

-Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

-Uprawnienia budowlane

-Znajomość procesów inwestycyjnych

-Znajomość języka angielskiego

-Umiejętność zarządzania podległym zespołem (kompetencje przywódcze i interpersonalne)

-Gotowość do podjęcia pracy w Iraku

Oferujemy

Oferta:

-Darmowe zakwaterowanie na miejscu

-Stawka 9,500 USD Netto/ miesiąc

Forma kontaktu

CV prosimy przesyłać na s.prokop@jobland.pl

Dane firmowe

jobland
Brak
00-000 Warszawa
Email: s.prokop@jobland.pl