← Wstecz | Drukuj

JKS A/S / Oferta z dnia: 25/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Pomocnik Budowlany
Miejsce pracy: SjæLland / / Dania

Opis stanowiska

Biuro pośrednictwa pracy JKS A/S poszukuje doświadczonego fasadowca / murarza / pomocnika murarza do pracy przy projekcie na wyspie Zelandia, gdzie będzie konieczne naprawianie błędów na domach jednorodzinnych.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie jako fasadowiec /pomocnik murarza

  • Umiejętność pracy na dużą skalę oraz elastyczność w godzinach pracy.

  • Możliwość pracy w wielu godzinach, ale rozliczana w systemie timebank.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy

Dodatkowe umiejętności:

  • Umiejętność wykonywania innych prac , np. układanie kamieni.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na godzinach przepracowanych.

  • Możliwość elastycznego ustalania godzin pracy.

  • Zakwaterowanie w Roskilde: 225 DKK za nocleg z śniadaniem.

  • Osoba zainteresowana powinna posiadać własny samochód dojazdowy.

Jeśli jesteś doświadczonym fasadowcem, który poszukuje nowych wyzwań, zapraszamy do aplikowania.

Dane firmowe

JKS A/S