← Wstecz | Drukuj

Izodom 2000 Polska / Oferta z dnia: 27/10/2017

O firmie

IZODOM 2000 POLSKA - polski producent i eksporter innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych, działający na 18 rynkach zbytu od 25 lat, wyróżniany i doceniany w Polsce i zagranicą, aktualnie do działu inwestycji budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Kosztorysant Budowlany / Inżynier ds. Ofertowania i Rozliczeń

Miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko: Kosztorysant Budowlany / Inżynier ds. Ofertowania i Rozliczeń
Nr ref.: KB-SOR/10/17
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Kosztorysant będzie odpowiedzialny za opracowywanie kosztorysów robót, kalkulacji cenowych oraz wykonywanie przedmiarów robót jak również nawiązywanie i budowanie relacji z podwykonawcami, producentami, projektantami i dostawcami materiałów budowlanych dla realizowanych w firmie inwestycji budowlanych.

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:
• Opracowywanie kosztorysów robót budowlanych i kalkulacji cenowych
• Wykonywanie przedmiarów robót
• Weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem wystarczalności do wyceny, pozyskiwanie danych od projektantów
• Pozyskiwanie weryfikacja ofert od dostawców oraz podwykonawców
• Prowadzenie i aktualizacja wewnętrznej bazy cen i Rejestru Kwalifikowanych Dostawców
• Odpowiedzialność za archiwizowanie dokumentacji

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej
• Doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów
• Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
• Znajomość oprogramowania do kosztorysowania (np. Norma PRO)
• Umiejętność sprawnej pracy w programie MS Excel
• Praktyczna znajomość programu AutoCad
• Wykształcenie preferowane inżynierskie; minimum średnie techniczne, lub w trakcie studiów inżynierskich (zaocznych)
• Mile widziane doświadczenie inżynierskie na budowie i/lub projektowe

DODATKOWE OCZEKIWANIA:
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Zdolności analityczne, sumienność, dokładność, skrupulatność i rzetelność
• Profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków
• Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
• Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się strukturze
• Biurową pracę stacjonarną na miejscu w Warszawie
• Pracę w innowacyjnej firmie wykorzystującej najnowsze technologie na rynku budownictwa energooszczędnego i pasywnego
• Możliwość proponowania własnych rozwiązań
• Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzenia wiedzy specjalistycznej i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych
• Stałe wsparcie merytoryczne ze strony zespołu i przełożonych
• Współpracę z zaangażowanym i nastawionym na rozwój osobisty zespołem doświadczonych profesjonalistów
• Niezbędne narzędzia służbowe – m.in. laptop, telefon
• Godziny pracy zgodne z osobistą klauzulą sumienia

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
tw [at] izodom.pl

Dane firmowe

Izodom 2000 Polska
Ceramiczna
98-220 Zduńska Wola
Email: tw@izodom.pl