← Wstecz | Drukuj

IPK sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/10/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i kontrola harmonogramów oraz budżetów budowy, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczenia z wykonawcami;

  • Pakietowanie robót dla wykonawców;

  • Współpraca z działem zakupów przy negocjacjach z wykonawcami i dostawcami;

  • Odpowiedzialność za jakość, termin i budżet;

  • Bieżące raportowanie, kontrola jakości prac oraz ich odbiór;

  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji zakresie prawa budowlanego i przepisów BHP;

  • Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie budowlane, preferowane wyższe budowlane;

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w stopniu nieograniczonym;

  • Doświadczenie w pracy w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym lub domów w technologii szkieletowej;

  • Umiejętność działania na więcej niż jednej budowie;

  • Gotowość podjęcia pracy w delegacji;

  • Duża otwartość i inicjatywa w działaniu;

  • Samodzielność, zdecydowanie oraz efektywność działania;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Dobre warunki zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego;

  • Narzędzia niezbędne do pracy.

Dane firmowe

IPK sp. z o.o.